פתרונות CRM מתקדמים לניהול פרויקטים, משאבי אנוש, אוטומציה של תהליכי שירות וניהול מערכי תמיכה.

מגוון פתרונות ייעודיים מבית Prodware ב Microsoft Dynamics CRM:

 

SFA: Sales Force Automation

הרחבה ייעודית לניהול מתקדם של תהליכי מכירה. הכוללת בין השאר תמונת לקוח 360, Workflows אוטומטיים, מנועי חיפוש מתקדמים ומנגנון הצעות מחיר מורחב

CRM Salesforce Automation

 

PSA: Professional Services Automation

הוא פתרון המתבסס על Microsoft Dynamics CRM,  אשר מספק למנהלי הפרוייקטים שלך  מגוון רחב של כלים לניהול פרוייקטים  מעקב אחר זמנים והוצאות  וניהול חשבוניות. כלים אלו מקלים על מנהלי הפרוייקטים והצוות הניהולי, גורם להם להיות יותר מדוייקים ויעילים  וכתוצאה מכך, גורם לריווחיות ולעלייה בתזרים המזומנים.

CRM Project Management

 

פתרון Service Desk

הרחבה ייעודית לתחומי מערך השירות הארגוני. הרחבה זו מפשטת תהליכים ומייצרת אוטומציה של תהליכי עבודה רבים ובהם  במחלקת התמיכה ומחלקת IT. הפתרון מאפשר  תמיכה בשפות שונות ובאיזורי זמן שונים.

CRM Service Desk

 

הפתרון לתחום משאבי אנוש של Microsoft Dynamics CRM

מספק לעסקים יישום מקיף לניהול תהליך גיוס העובדים ותחלופת הצוותים. עם HR for Dynamics CRM, אתה יכול לנהל את כל תהליכי הגיוס וליצור מאגר מועמדים. באמצעות פיתרון קל לשימוש, אתה יכול לפקח על כל השלבים של הגיוס : הודעות על משרות פנויות, חיפוש מועמדים, יצירת קשר ראשונית, ראיונות, ביצוע הערכות מידע , בחירה והעסקה וכו'.

CRM HRM Solution

 

צור קשר גירסת ניסיון חינם

מעוניין לקבל פרטים נוספים? השאר את פרטיך ונציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם

* בחר אחת מהאפשרויות הבאות :

כן, אני מעוניין/ נת לקבל מידע אודות פתרונות, חדשות ואירועים דרך מייל. אוכל לשנות את בחירותי בנושא קבלת מידע שיווקי במועד מאוחר יותר

לא, אני לא מעוניין / נת מיילים בנושאים שיווקיים מחברת פרודוור

 

* חובה :

קראתי ואני מסכים למדיניות הפרטיות