ניהול תהליכי מכירה עם Dynamics CRM

באמצעות Dynamics CRM תוכל להתאים את תהליך המכירה לצרכי הלקוחות שלך, לשפר את תהליך המכירה ביחס למתחרים שלך ולהגדיל את מחזור המכירות.

החלטות רכישה מתקבלות כיום על ידי לקוחות קיימים ופוטנציאלים הרבה לפני שאתה מצליח להגיע אליהם. נגישות המדיה החברתית מאפשרת להם לבדוק חלופות רכישה, ללמוד על המלצות (חיוביות או שליליות) של לקוחות קיימים אודות מגוון השירותים והמוצרים שלך ולבצע השוואה למתחרים.

צוותי המכירות בארגון שלך זקוקים לכלים מוכרים, אינטואיטיביים ופשוטים לשימוש בכדי להיות אפקטיבי יותר. Dynamics CRM משלבת את כל המאפיינים הללו.

 

מערך מכירות מודרני מחייב מערכת CRM מעודכנת, הפועלת בזמן אמת, מכל מקום ועל גבי כל מכשיר

צוותי המכירות שלך נמצאים כל היום בשטח - קרובים ללקוחות. לכן, Dynamics CRM יכולה להיות מותקנת על גבי כל מכשיר נייד כדי לאפשר לצוותי המכירות שלך להתעדכן בהיסטוריית לקוח, התקשורות מולו, הצעות מחיר שניתנו לו, רכישות שביצע, תלונות ופתרונן, מידע לגבי חוזים, צרכים מיוחדים וכל האינפורמציה אחרת לה הם נזקקים. כשאתה מכיר את הלקוח שלך אתה מוכר באופן יעיל בהרבה!

 

רשתות חברתית – הדרך למערכת יחסים משמעותית יותר עם לקוחותיך

חבר את מערכת ה CRM לאתרים ברשתות החברתית, כדוגמת LinkedIn ו Facebook ואפשר לצוותי המכירות שלך לזהות את האנשים שמאחורי הלידים ולנהל את קשרי הלקוחות. התוצאה - נוכחות ברשתות החברתיות ובידול מהמתחרים. מחקרים עדכניים מראים ששילוב של תקשורת במדיה החברתית מאפשר מערכת יחסים רלוונטית ופרודוקטיבית יותר עם לקוחות פוטנציאליים.

 

שיתוף פעולה בין מחלקת שיווק ושירות מביא למכירות טובות יותר

תן לחטיבות המכירות, השיווק והשירות כלים לשיתוף פעולה טוב יותר. לדוגמה, Dynamics CRM מציגה לחטיבת המכירות מידע זמין לגבי קמפיינים שיווקיים, ומאידך הקשר המובנה בין מודול השיווק והמכירות ב Dynamics CRM מאפשר לחטיבת השיווק לנתח את הזדמנויות המכירה ולחשב ROI (החזר השקעה) בערוצי השיווק השונים.

 

מידע חיוני בזמן אמת

מכל מקום ומכל מכשיר - הגדר את הנתונים שלך בקלות על ידי חלוקה לאזור, צוות, מחירונים, הנחות, תהליכי מכירות מוגדרים ותיקי לקוחות כולל הגדרת אינטראקציות בין אנשי קשר שונים בקרב הלקוחות.
השתמש במערכת Dynamics CRM ישירות מתוך ממשק המשתמש שלOutlook לאינטגרציה עם מוצרי Office השונים.
הגדל את פרודוקטיביות הארגון שלך באמצעות כלים לייבוא נתונים ומניעה של כפילויות.
הגדר ובנה תהליכי מכירה, אישור הצעות מחיר, בניית ספריית מסמכי לקוחות ועוד.

 

צור קשר גירסת ניסיון חינם

מעוניין לקבל פרטים נוספים? השאר את פרטיך ונציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם

* בחר אחת מהאפשרויות הבאות :

כן, אני מעוניין/ נת לקבל מידע אודות פתרונות, חדשות ואירועים דרך מייל. אוכל לשנות את בחירותי בנושא קבלת מידע שיווקי במועד מאוחר יותר

לא, אני לא מעוניין / נת מיילים בנושאים שיווקיים מחברת פרודוור

 

* חובה :

קראתי ואני מסכים למדיניות הפרטיות