פתרונות לניהול קשרי לקוחות

מודול מכירות

שדרג את תהליך המכירות בארגונך באמצעות Dynamics CRM - למד את צרכי הלקוחות, שפר תהליכי מכירות למול המתחרים והגדל את מחזור המכירות שלך.

החלטות רכישה מתקבלות כיום על ידי לקוחות ולקוחות פוטנציאלים הרבה לפני שאתה מצליח להגיע אליהם. נגישות המדיה החברתית מאפשרת להם לבדוק חלופות רכישה, לקבל המלצות (חיוביות או שליליות) מלקוחות קיימים אודות מגוון השירותים והמוצרים שלך ולבצע השוואה למתחרים.

לכן, אסטרטגיות המכירות של הארגון שלך חייבות להתאים את עצמן, ולקחת את המגמה החדשה הזו בחשבון. צוותי המכירות בארגון שלך זקוקים לכלים מוכרים, אינטואיטיביים ופשוטים לשימוש בכדי להיות אפקטיביים יותר. Dynamics CRM משלבת את כל המאפיינים הללו.

 

גלה עוד על מודול המכירות ב Dynamics CRM

 

מודול שירות לקוחות

עם Dynamics CRM תוכל לתת שירות יעיל באמת

הלקוחות שלך פרושים ברחבי העולם, באזורי זמן שונים ועם צרכים ייחודיים, Dynamics CRM מאפשרת לך לבנות מערך תמיכה ושירות יעיל ואדפטיבי ולהתמקד במתן ערך ללקוחות ובניית הנאמנות שלהם למותג שלך.

 

גלה עוד על מודול שירות לקוחות ב Dynamics CRM

 

מודול שיווק

לבדל, למתג ולהגדיל לאין שיעור את ה Pipeline באמצעות Dynamics CRM

בעולם הדיגיטלי, שיווק הופך לכלי משמעותי וחשוב בכדי להשיג בידול ולוודא שהלקוח מזהה אותך לפני המתחרה. מודול השיווק של Dynamics CRM מאפשר לך לבנות ולהגדיר קמפיינים רב ערוציים, לבנות Pipeline מכירות, לעקוב אחר ROI של תקציב השיווק ולנתח אותו כהלכה ועוד.

 

גלה עוד על מודול השיווק ב Dynamics CRM

 

מודול ניטור מדיה חברתית

התחבר לרשתות חברתיות באמצעות Dynamics CRM

רשתות חברתיות מספקות לעסק שלך מידע בעל ערך רב. מודול ניטור המדיה החברתית ב Dynamics CRM מתחשב במגמות של התנהגות הצרכנית ובכך מאפשר לצוותי המכירות לייצר הזדמנויות חדשות ולהגיב בצורה ממוקדת לאיום מצד מתחרים. במקביל, צוותי השיווק משתמשים בנתונים מהרשתות החברתיות על מנת לספק את המסר הנכון בזמן הנכון בקמפיינים שלהם. לבסוף, צוותי שירות הלקוחות יכולים לנתח את הגישה של הלקוחות על מנת להבין ולתקשר עם הלקוחות בצורה ממוקדת יותר.

 

גלה עוד על מודול ניטור המדיה החברתית ב Dynamics CRM

 

צור קשר גירסת ניסיון חינם

מעוניין לקבל פרטים נוספים? השאר את פרטיך ונציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם

* בחר אחת מהאפשרויות הבאות :

כן, אני מעוניין/ נת לקבל מידע אודות פתרונות, חדשות ואירועים דרך מייל. אוכל לשנות את בחירותי בנושא קבלת מידע שיווקי במועד מאוחר יותר

לא, אני לא מעוניין / נת מיילים בנושאים שיווקיים מחברת פרודוור

 

* חובה :

קראתי ואני מסכים למדיניות הפרטיות